Tėveliams

„Klaužados“ darželių filosofija – kiekvienas vaikas unikalus!

Šiuo metu darželiuose „Klaužada“ dirbama pagal  autorinę gamtamokslio ugdymo programą, kurioje, atsižvelgiant į individualius vaikų poreikius bei pomėgius, daug dėmesio skiriama ugdymo individualizavimui ir diferencijavimui.

one

Suteikiama galimybė kiekvienam vaikui vystytis pagal jo tempą.

two

Organizuojama veikla diferencijuojama, individualizuojama pagal kiekvieno vaiko galimybes, norą ir poreikį.

three

Mūsų programa skatina vaikų savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi, stiprina vaikų saviraišką. Vaikai skatinami būti smalsūs ir nepriklausomi mokydamiesi.

four

Dabartiniai ugdymo modeliai orientuoti į šiuolaikišką šeimą ir vaiko pažinimo galių plėtotę remiantis Montessori pedagogika, kūrybiškumo skatinimą atsižvelgiant į Reggio Emillia ugdymo galimybes, taip pat programą „Gera pradžia“ bei emocinio ugdymo sistemą „Jausmų gėlės“.

five

Ugdymo procese plačiai naudojamos įvairios šiuolaikinės technologijos ir komunikacijos priemonės, kurios skatina vaikų kūrybiškumą, savarankiškumą, bendradarbiavimą.

six

Visas „Klaužados“ pasaulis yra orientuotas į skirtingas sritis: šnekamoji kalba, matematinė tvirtybė, moksliniai vaikų tyrimai/atradimai, supantys menai..

Siūlome

siulomeone
profesionalų ugdymą ir pedagoginę priežiūrą
siulometwo
nedideles grupes (1,5m – 7m)
siulomethree
vaikų priežiūrą nuo 7.30 iki 18.30 val.
siulomefour
ankstyvas ir pailgintas vaikų užimtumo grupes
siulomefive
ankstyvą užsienio kalbų mokymąsi (anglų k., prancūzų k.)
siulomesix
sustiprintą ankstyvąjį muzikinį lavinimą pagal Conmusic programą
siulomeseven
kokybišką, pilnavertį maitinimą
siulomelast
gražią ir sveiką aplinką

Maitinimas

Mus maitina – UAB “Madeiva”, Grasalės kavinė. Maitintojas visas daržoves ir vaisius perka iš sertifikatus turinčių ūkininkų. Mažieji valgo 5 kartus per dieną. Kasdien valgo vaisius ir kokybiškus pieno produktus, ryte ir vakare geria žolelių arbatas, uogų/vaisių gėrimus, pietų ir dienos metu geriamas vanduo. Mėsos ir žuvies patiekalai gaminami tik iš labai geros kokybės produktų. Mažyliai gauna įvairiausių užkandėlių.

PUSRYČIAI

€ 0,85

PIETŪS

€ 3,80

PAVAKARIAI

€ 0,85

Darželis dalyvauja vaisių bei pieno programose, tad visi užkandžiai tarp maitinimų – NEKAINUOJA

Alergiški vaikai maitinami pagal individualų valgiaraštį. Tokiu atveju maitinimo kaina yra derinama individualiai.

Kainos

price1

UGDYMAS MĖNESIUI

€ 350

(ugdymas, priežiūra, reikiamos priemonės)

price2

ANKSTYVOJI GRUPĖ

€ 4/h

(nuo 7:10 iki 7:30)

price3

VĖLYVOJI GRUPĖ

€ 4/h

(nuo 18:30 iki 19val.)

Užpildžius prašymą į darželį, mokamas € 90 vienkartinis stojamasis mokestis. Šis mokestis yra negrąžinamas. Pasirašius sutartį, mokamas € 400 užstatas, kuris bus išskaičiuotas iš paskutinio lankomo mėnesio sumos.